Motoryzacja
0

Auto złomowanie Katowice

Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax proponuje profesjonalne usługi z zakresu kasacji samochodów. Oltomax posiada stosowne zezwolenie wydane przez Wojewodę Śląskiego. Oznacza to, iż ma prawo według obowiązujących przepisów wystawiać odpowiednie pisma konieczne do prawidłowego wyrejestrowania samochodu – Zaświadczenie o demontażu pojazdu bądź w przypadku pojazdu niekompletnego: Zaświadczenie o przyjęciu niekompletnego samochodu. Za wszystkie pojazdy płacimy gotówką […]

auto złomowanieStacja Demontażu Pojazdów Oltomax proponuje profesjonalne usługi z zakresu kasacji samochodów. Oltomax posiada stosowne zezwolenie wydane przez Wojewodę Śląskiego. Oznacza to, iż ma prawo według obowiązujących przepisów wystawiać odpowiednie pisma konieczne do prawidłowego wyrejestrowania samochodu – Zaświadczenie o demontażu pojazdu bądź w przypadku pojazdu niekompletnego: Zaświadczenie o przyjęciu niekompletnego samochodu.

Za wszystkie pojazdy płacimy gotówką od ręki! Gwarantujemy także, że cały proces auto kasacji przeprowadzimy ekspresowo i profesjonalnie.

Nasza firma gwarantuje odbiór wszelkich samochodów wycofanych z eksploatacji własną lawetą. Usługa taka jest bezpłatna w odległości 70 kilometrów od siedziby Oltomaxu (Czeladź, ul. Przełajska 96).

Działamy na całym terenie województwa śląskiego i oferujemy usługi z zakresu złomowania pojazdów w następujących miastach: auto złomowanie Katowice, Tychy, Siemianowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Będzin, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice oraz, rzecz jasna, Czeladź, ale zapewniamy, że po Twój samochód dotrzemy nawet do najdalszych zakątków województwa.

Zajmujemy się również sprzedażą dobrze przetestowanych i dokładnie sprawdzonych używanych części samochodowych.

Wspomnimy jeszcze tylko o jednej rzeczy – przestrzegamy Państwa przed wszelakiego gatunku krętaczami udającymi legalnie funkcjonujące stacje demontażu. Zdecydowanie się na ich wątpliwej jakości usługi skutkuje kłopotami nie tylko natury finansowej, ale także prawnej. Czego by nie robili, a także jak by nie mydlili oczu, rzeczywistość jest taka, iż nie otrzymają od nich Państwo ważnych w świetle prawa zaświadczeń, a bez nie wyrejestrują Państwo pojazdu.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
japonia tokio
Japonia

Japonia to kraj „Kwitnącej wiśni” leżący na wschodzie Azji ze stolicą w Tokio, bez wątpienia jest to jeden z najbardziej...

Zamknij