Technologia
0

Bateria w laptopie

Przedstawiamy trzy istotne sposoby, które potrafią skuteczne wydłużyć żywotność akumulatora znajdującego się w laptopie. Jak korzystamy z laptopa Wiadomo, że przenośny komputer znajduje swoje miejsce wszędzie – w sypialni, salonie, na podwórku. Czasami jest podłączony do ładowania, czasami nie. Laptop jest o wiele bardziej narażony na wszelkiego typu czynniki zewnętrzne, niż komputer stacjonarny. Jak uniknąć […]

Przedstawiamy trzy istotne sposoby, które potrafią skuteczne wydłużyć żywotność akumulatora znajdującego się w laptopie.

laptop

Jak korzystamy z laptopa

Wiadomo, że przenośny komputer znajduje swoje miejsce wszędzie – w sypialni, salonie, na podwórku. Czasami jest podłączony do ładowania, czasami nie. Laptop jest o wiele bardziej narażony na wszelkiego typu czynniki zewnętrzne, niż komputer stacjonarny.

Jak uniknąć zniszczenia baterii?

Oto trzy sposoby:

  1. Nie zostawiaj laptopa na słońcu – wysoka temperatura zniszczy akumulator.
  2. Warto raz w tygodniu odłączyć laptop od zasilania, aby całkowicie się rozładował.
  3. Jeżeli traktujesz laptopa jak komputer stacjonarny, podładuj baterię do 40% wyciągnij ją i działaj na samym zasilaniu elektrycznym.

 

Serwis laptopów Łódź zaprasza

Serwis laptopów Łódź Comstar zaprasza do zapoznania się z ofertą. Gwarantują szybką, bezpieczną i przystępną cenowo naprawdę laptopów i komputerów stacjonarnych, ponadto na terenie łodzi działają jako pogotowie komputerowe Łódź.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Implanty – sposób na ubytki w uzębieniu

Bez względu na wiek, każdego z nas dotyka problem ubytków w zębach. Urazy mechaniczne, brak zawiązek zęba - to wszystko...

Zamknij