Ciekawe
0

Cztery najgorsze błędy, które może popełnić organizator konferencji

Sprawdź cztery błędy, których musisz unikać, organizując konferencję. Chaos organizacyjny Prelegenci i uczestnicy, którzy nie mają pojęcia, co się dzieje, gdzie mają się udać i jaki jest właściwie prawdziwy plan konferencji to najgorsze, co może ci się przytrafić. Nikt nie będzie zadowolony z chaosu organizacyjnego, więc zadbaj o to, by wszyscy dostali szczegółowy plan, a […]

sale konferencyjne w Warszawie

Sprawdź cztery błędy, których musisz unikać, organizując konferencję.

Chaos organizacyjny

Prelegenci i uczestnicy, którzy nie mają pojęcia, co się dzieje, gdzie mają się udać i jaki jest właściwie prawdziwy plan konferencji to najgorsze, co może ci się przytrafić. Nikt nie będzie zadowolony z chaosu organizacyjnego, więc zadbaj o to, by wszyscy dostali szczegółowy plan, a sale i cały budynek centrum konferencyjnego były dokładnie oznakowane. Pamiętaj też o zatrudnieniu osób, które będą odpowiedzialne za udzielanie informacji zagubionym uczestnikom.

Brak klimatyzacji

Jeśli w sali będzie za ciepło i duszno, nikt nie będzie w stanie skupić się na tym, co mają do powiedzenia prelegenci. Taka atmosfera jest po prostu męcząca i sale bez klimatyzacji powinieneś odrzucać już w przedbiegach.

Sale niedopasowane do potrzeb uczestników

Inna sala będzie odpowiednia dla kameralnych szkoleń, inna dla dużych spotkań, a jeszcze inna sprawdzi się w przypadku, gdy uczestnicy będą chcieli zabrać ze sobą swój sprzęt komputerowy. Wybierając cale konferencyjną, pamiętaj o potrzebach swoich uczestników i to właśnie nimi się kieruj.

Sprzęt z piekła rodem

Oszczędzanie na oprawie multimedialnej i nagłośnieniu nigdy nie jest dobrym pomysłem. Sprzęt z ubiegłej epoki na pewno nie sprawi pozytywnego wrażenia, a co gorsza, najprawdopodobniej prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Nic tak nie irytuje uczestników jak przeciągające się przerwy techniczne i nagłośnienie, które potępieńczymi zgrzytami próbuje wysadzić bębenki uszu.

Sprawdź: sale konferencyjne w Warszawie

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gabinet medyczny jak spod igły

    Twój gabinet świadczy o twoim profesjonalizmie, warto więc w jego aranżacji postawić na jakość i dobrze przemyśleć układ...

Zamknij