Ciekawe
0

Ferie dziecka w górach

Styczeń i luty to miesiące, w których ustanowione są ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Warto wykorzystać ten okres, aby dziecko mogło odpocząć od zgiełku miasta, najlepiej w sąsiedztwie polskich gór. A jest w czym wybierać! Wypoczynek na Podhalu Szukając wypoczynku dla nas i dla naszych dzieci warto zwrócić […]

Willa Bukowina

Styczeń i luty to miesiące, w których ustanowione są ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Warto wykorzystać ten okres, aby dziecko mogło odpocząć od zgiełku miasta, najlepiej w sąsiedztwie polskich gór. A jest w czym wybierać!

Wypoczynek na Podhalu

Szukając wypoczynku dla nas i dla naszych dzieci warto zwrócić uwagę na okolice Zakopanego. Podhale uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce – folklor oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy sprawiają, że poczujemy się zrelaksowani. Również dla dziecka to nie lada atrakcja – w tej okolicy aż roi się od profesjonalnie przygotowanych stoków narciarskich. Razem z dzieckiem możemy spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu: jeździć na nartach, spacerować.

Po szaleństwie na śniegu siły zregenerujemy w jednej z licznych karczm, restauracji czy kawiarni. Serwowane są w nich ciepłe posiłki, napoje, lokalne przysmaki.

Pokoje w Bukowinie

Pobyt w górach niewątpliwie pozytywnie wpłynie na zdrowie dziecka: zamiast pobytu w zatłoczonym i zanieczyszczonym mieście będzie ono mogło odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. Zaletą jest również możliwość znalezienia noclegów w dobrych cenach. Szukasz komfortowego noclegu dla siebie i swoich bliskich? Sprawdź ofertę Willa Bukowina!

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Problem wilgoci z mieszkaniach

Problem wilgoci dotyka przede wszystkim mieszkańców domów jednorodzinnych, ale też osób, których mieszkania znajdują się w niedbale wykonanych mieszkaniach blokowych....

Zamknij