Ciekawe
0

Jak skutecznie uczyć się przez Internet?

Współcześnie poszerzanie swoich umiejętności zawodowych jest niezbędne do tego, aby zachować dotychczasowe stanowisko pracy. Nasi przełożeni wymagają od nas stałego dokształcania się, sami również organizując różnorodne kursy. Zazwyczaj dotyczą one wykorzystywania konkretnych programów komputerowych. Jak samodzielnie możemy wpłynąć na stan naszej wiedzy? Jak było kiedyś, jak jest dziś Do niedawna najpowszechniejsza formą dokształcania się było […]

Jak skutecznie uczyć się przez Internet?Współcześnie poszerzanie swoich umiejętności zawodowych jest niezbędne do tego, aby zachować dotychczasowe stanowisko pracy. Nasi przełożeni wymagają od nas stałego dokształcania się, sami również organizując różnorodne kursy. Zazwyczaj dotyczą one wykorzystywania konkretnych programów komputerowych. Jak samodzielnie możemy wpłynąć na stan naszej wiedzy?

Jak było kiedyś, jak jest dziś

Do niedawna najpowszechniejsza formą dokształcania się było korzystanie z licznych placówek kształcenia ustawicznego. Niestety, nie oferowały one możliwości kształcenia się w kierunkach informatycznych, korzystania z nowoczesnych programów komputerowych. Na szczęście obecnie istnieje ciekawa alternatywa – są nią platformy e-learningowe. Co warto o nich wiedzieć?

Poznaj platformy e-learningowe z bliska

Nowoczesne platformy e-learningowe skierowane są zarówno do osób pragnących dopiero rozpocząć swoją przygodę z nowoczesnymi programami komputerowymi, jak również do osób zawodowo zajmujących się takimi zagadnieniami jak projektowanie graficzne dla gier komputerowych, urządzanie wnętrz i wiele innych. Do najpopularniejszych kursów komputerowych, których tutoriale zamieszczane są na platformach wymienia się: kurs Inventor, kurs Sketchup, Autocad, Archicad, Photoshop.

Jak korzystać z platform e-learningowych?

Jak korzystać z platform internetowych? Konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik, podanie niezbędnych danych i odebranie linka aktywacyjnego. Jako zalogowani użytkownicy możemy dodawać do wirtualnego koszyka interesujące nas materiały. Po zakończonym dodawaniu naszym obowiązkiem jest opłacenie ich – wraz z zaksięgowaniem wpłaty materiały są automatycznie dodawane do naszego konta. Co ważne – w większości przypadków możemy korzystać z nich bezterminowo. To istotne, szczególnie dla osób o nieregularnych godzinach pracy.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Prezenty świąteczne – jak pakować?

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym myślimy przede wszystkim o rodzinie. Wraz z pierwszymi dniami grudnia warto...

Zamknij