Dom i wnetrze
0

Jakie komody do mieszkania?

Wybór odpowiedniej komody to nie lada wyzwanie – zazwyczaj meble te stawiamy w salonach lub też sypialniach, a w ich wnętrzu przechowujemy ubrania, bieliznę, niewielkie przedmioty. W sklepach meblowych znajdziemy setki modeli komód – która okaże się idealna do naszego mieszkania czy domu? Oto kilka wskazówek, jak wybrać mądrze! Elegancka czy funkcjonalna? Komody z założenia […]

Wybór odpowiedniej komody to nie lada wyzwanie – zazwyczaj meble te stawiamy w salonach lub też sypialniach, a w ich wnętrzu przechowujemy ubrania, bieliznę, niewielkie przedmioty. W sklepach meblowych znajdziemy setki modeli komód – która okaże się idealna do naszego mieszkania czy domu? Oto kilka wskazówek, jak wybrać mądrze!

Elegancka czy funkcjonalna?

Komody z założenia nie dają tak wiele miejsca do przechowywania jak szafy, jednak z pewnością prezentują się one elegancko i mogą stanowić ciekawy dodatek do salonów. Na ich górnych, pokrywach zazwyczaj stawiamy ciekawe rośliny, zdjęcia rodzinne. Jeśli pragniemy, aby komoda była przede wszystkim piękna wybierajmy modele eleganckie: komody z połyskiem, z kutymi uchwytami. Z pewnością nadadzą one pomieszczeniu ciekawego wyglądu.
Eleganckie komody mogą być również zdobione licznymi wzorami, kwiatami, żłobieniami. Najczęściej wykorzystywanym materiałem do ich tworzenia jest lite drewno.

Kiedy zależy nam na pojemności naszej komody z pewnością powinniśmy szukać komód o głębokich szufladach – mogę one być również nieco wyższe niż modele eleganckie, idealne do postawienia w salonach. Komody mogą posiadać wewnątrz dzielone przegródki, przez co znacznie łatwiej przyjdzie nam porządkowanie niewielkich przedmiotów.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wczasy naszych marzeń – jaki kierunek wybrać?
Wczasy naszych marzeń – jaki kierunek wybrać?

Lipiec i sierpień to miesiące najczęściej wybierane przez Polaków jako czas wakacyjnych wojaży. Zazwyczaj wybieramy 2 tygodnie na to, aby...

Zamknij