Ciekawe
0

Komunia w restauracji – jak wygląda jej organizacja?

Rodzice dzieci przystępujących w tym roku do komunii w zdecydowanej większości decydują się na organizację przyjęcia komunijnego w restauracji. Lokale mają ciekawe oferty związane z tym wydarzeniem – zazwyczaj spełniające oczekiwania zarówno rodziców, jak i małych gości. Jak wybrać lokal na tę uroczystość? O czym musimy pamiętać podczas ustalania detali? Podstawą jest wybór odpowiedniego lokalu,. Największym […]

Rodzice dzieci przystępujących w tym roku do komunii w zdecydowanej większości decydują się na organizację przyjęcia komunijnego w restauracji. Lokale mają ciekawe oferty związane z tym wydarzeniem – zazwyczaj spełniające oczekiwania zarówno rodziców, jak i małych gości. Jak wybrać lokal na tę uroczystość? O czym musimy pamiętać podczas ustalania detali?

Podstawą jest wybór odpowiedniego lokalu,. Największym zainteresowaniem cieszą się restauracje hotelowe, które posiadają dodatkowo niewielkie, kameralne sale. Są one idealne do organizacji przyjęć dla ok. 15-20 osób, a to zazwyczaj liczba gości zapraszanych na imprezy komunijne. Restauracje posiadające wyłącznie duże sale mogą zaproponować organizację niewielkiego przyjęcia razem z innymi klientami poprzez odgrodzenie ich eleganckimi parawanami. W związku z taką sytuacją zdarza się, że cena jest niższa.

Menu komunijne

Organizując przyjęcie komunijne w lokalu musimy zadecydować, jak będzie wyglądało menu. Zazwyczaj szef kuchni daje do wyboru kilka opcji, z których wybieramy konkretne pozycje czy całe zestawy. Impreza rozpoczyna się uroczystym obiadem. Najczęściej wybierany jest klasyczny rosół oraz mięsa z warzywnymi dodatkami na drugie danie. Poza obiedzie podawany jest tort – może on zostać zamówiony w restauracji lub też zakupiony przez nas indywidualnie, w innym miejscu. Po torcie podawana jest kawa i ciasta. W skład komunijnego obiadu wchodzi również zimna płyta, napoje, owoce. Obecne odchodzi się od serwowania alkoholu na przyjęciach komunijnych. Może być to opcjonalnie wino do obiadu.

W ramach urozmaicenia przyjęcia na dzieci obecne na uroczystości czekać może niewielki kącik ze słodkościami. Ta niewielka budka zawiera słodkie cukierki, lizaki, muffiny, bezy, makaroniki – wszystko, za czym dzieci przepadają.
organizacji przyjęć komunijnych czytaj więcej na windsorhotel.pl.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Próchnica – jak ją rozpoznawać
Próchnica – jak ją rozpoznawać? Jak leczyć?

Próchnica określana jest mianem choroby cywilizacyjnej – obecnie co drugi mieszkaniem Ziemi posiada przynajmniej jeden ubytek w jamie ustnej. Próchnica...

Zamknij