Technologia
0

Kotły gazowe kondensacyjne

Kotły gazowe kondensacyjne to przede wszystkim gwarancja wysokiej sprawności, trwałości, wydajności, a co za tym idzie oszczędności.   Jak działają kotły gazowe kondensacyjne? W kotłach gazowych kondensacyjnych zachodzi jak sama nazwa wskazuje, kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej, która powstała w wyniku spalania gazu. Energia, która została w ten sposób odzyskana jest przekazywana do instalacji […]

kotły gazowe kondensacyjneKotły gazowe kondensacyjne to przede wszystkim gwarancja wysokiej sprawności, trwałości, wydajności, a co za tym idzie oszczędności.  

Jak działają kotły gazowe kondensacyjne?

W kotłach gazowych kondensacyjnych zachodzi jak sama nazwa wskazuje, kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej, która powstała w wyniku spalania gazu. Energia, która została w ten sposób odzyskana jest przekazywana do instalacji c.o. Kotły gazowe kondensacyjne powodują że energia jest tracona bezpowrotnie, jest to związane z tym że ciepła para wodna uchodzi razem ze spalinami przez komin. Za sprawą odzyskanej, dodatkowej energii ciepła skraplania, kotły gazowe kondensacyjne posiadają znacznie większą sprawność w stosunki do standardowych kotłów. Na rynku znajduje się wiele typów kotłów gazowych, każdy może wybrać idealne rozwiązanie dla swojego domu, w zależności od potrzeb, dodatkowego wyposażenia oraz, co bardzo ważne, od wielkości mocy.  

Szeroka oferta kotłów gazowych kondensacyjnych znajduje się w sklepie internetowym zawszecieplo.pl dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia montażu gratis na terenie Śląska i okolic.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
biurko pod komputer
Jak wybrać biurko pod komputer?

Biurko pod komputer jest meblem, który jest wręcz niezbędny podczas codziennej pracy, a źle dobrane może być powodem nie tylko...

Zamknij