Motoryzacja
0

Mapa zawsze pod ręką

Współcześnie przyzwyczajeni jesteśmy do obecności elektronicznych gadżetów w pracy, szkole, domu. Liczne aplikacje wspomagają nasze codzienne obowiązki. Kierowcy i właściciele samochodów również nie mogą czuć się pokrzywdzeni w tej kwestii – na polskim rynku dostępnych jest wiele map elektronicznych oraz programów nawigacyjnych, których zadaniem jest doprowadzenie nas szybko do celu. Nawigacja – nie zawsze niezawodna […]

eport

Współcześnie przyzwyczajeni jesteśmy do obecności elektronicznych gadżetów w pracy, szkole, domu. Liczne aplikacje wspomagają nasze codzienne obowiązki. Kierowcy i właściciele samochodów również nie mogą czuć się pokrzywdzeni w tej kwestii – na polskim rynku dostępnych jest wiele map elektronicznych oraz programów nawigacyjnych, których zadaniem jest doprowadzenie nas szybko do celu.

Nawigacja – nie zawsze niezawodna

Problemem nawigacji i map są jednak liczne problemy komunikacyjne, zmiany w organizacji ruchu oraz często pojawiające się aktualizacje. Kierowcy często wspominają, że brak drogi czy liczne objazdy podczas trasy zabierają im zdecydowanie za dużo czasu. Rozwiązaniem są… klasyczne, papierowe mapy.

Mapa zawsze pod ręką

Posiadanie mapy samochodowej w aucie posiada wyłącznie zalety – mapa zajmuje niewiele miejsca, można umieścić ją w schowku samochodowym. Często oferowane laminowane modele, odporne na działanie wilgoci i znacznie odporniejsze na kolejne otwieranie i składanie. Dokładne odwzorowanie polskich i zagranicznych dróg sprawia, że znacznie łatwiej nam zorientować się w planowanej trasie.
Na mapach zaznaczone zostały również odcinki płatne, miejsca niebezpieczne w określonych porach roku (regiony górskie). Ale uwaga – mapa powinna być zawsze aktualna, bo sieć dróg, wbrew pozorom, zmienia się dość szybko.

Czytaj więcej: eport2000.pl.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Meble ogrodowe z drewna – czy warto?

Eleganckie i wygodne meble to doskonałe uzupełnienie każdego ogrodu. Warto wybrać rozwiązanie, które będzie komfortowe i jednocześnie dopasowane do otoczenia...

Zamknij