Ciekawe
0

Nie wierzę w bociana

Edukacja seksualna dzieci jest bardzo ważna w rozwoju człowieka, konieczne jest uświadamianie dziecku już od najmłodszych lat różnic między kobietą a mężczyzną. Dziecko powinno wiedzieć skąd biorą się dzieci i jak wygląda przebieg ciąży. Bardzo pomocne w rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży mogą okazać się różnorodne pomoce edukacyjne w postaci książek lub zabawek. Dziecko najszybciej […]

nie wierzę w bocianaEdukacja seksualna dzieci jest bardzo ważna w rozwoju człowieka, konieczne jest uświadamianie dziecku już od najmłodszych lat różnic między kobietą a mężczyzną. Dziecko powinno wiedzieć skąd biorą się dzieci i jak wygląda przebieg ciąży. Bardzo pomocne w rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży mogą okazać się różnorodne pomoce edukacyjne w postaci książek lub zabawek.

Dziecko najszybciej uczy się w czasie zabawy, dlatego najlepiej we wczesnym okresie rozwoju postawić na zabawki edukacyjne. Doskonale sprawdzą się w tej roli lalki anatomiczne z zaznaczoną płcią, dziewczynka lub chłopak, a także różnym kolorze skóry, z wysokiej jakości materiałów, które znajdziemy w sklepie niewierzewbociana.pl. W asortymencie sklepu są również różne rodzaje ubranek dopasowane do danego modelu lalki.

W późniejszym okresie rozwoju idealne będą puzzle i układanki – są to wielowarstwowe puzzle odkrywające przed dzieckiem elementy anatomii ludzkiego ciała, dokładne różnice pomiędzy obiema płciami, a także obrazujące kobietę w trakcie ciąży.

Książki skierowane do różnych grup wiekowych, od tych najmłodszych z kolorowymi ilustracjami, poruszające podstawowe tematy dotyczące dorastania oraz anatomii. Książki skierowane dla młodzieży, dotyczące ważnych aspektów sfery fizycznej oraz psychicznej, które mogą okazać się bardzo pomocne dla dorastającego człowieka.

Dorośli również znajdą coś dla siebie, niezwykle przydatne poradniki o prawidłowym wychowywaniu dziecka oraz porad w jaki sposób należy z nim rozmawiać na różne tematy, także te trudne.

Oferta skierowana jest również dla szkół prowadzących zajęcia z wychowania do życia w rodzinie, w asortymencie znajdują się plansze edukacyjne z narządami płciowymi oraz zestawy do nauki nakładania prezerwatyw.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotele z masażem

Fotele masujące zapewniają niewątpliwy relaks, przez co gwarantują wypoczynek po całym dniu wykonywania obowiązków - często niezwykle męczących.

Zamknij