Dom i wnetrze
0

Odpoczynek we włoskim stylu

Włoski styl bycia przemawia do nas swoją lekkością i finezją. Dolce vita, czyli słodkie życie, opiera się na radosnym istnieniu pośród tego, co sprawia przyjemność. To piękno prostych rzeczy, które są doskonałe same w sobie. To smak, kolor i zapach dobrego jedzenia, które spożywa się w pięknym miejscu. Dolce vita tworzą też eleganckie, ale praktyczne […]

Włoski styl bycia przemawia do nas swoją lekkością i finezją. Dolce vita, czyli słodkie życie, opiera się na radosnym istnieniu pośród tego, co sprawia przyjemność. To piękno prostych rzeczy, które są doskonałe same w sobie. To smak, kolor i zapach dobrego jedzenia, które spożywa się w pięknym miejscu. Dolce vita tworzą też eleganckie, ale praktyczne przedmioty, wykonane  z najlepszych materiałów.

Dolce vita to ludzie, którzy cieszą się światem

Ale dolce vita to przede wszystkim nasz nastrój, który wynika z bycia w ulubionym miejscu w ulubionym towarzystwie. Wyczarujmy w pobliżu naszego domu takie miejsce, trochę we włoskim stylu, sprzyjające zabawie aż do rana przy dobrym winie, która potrwa niemal całą noc. Stwórzmy miejsce, gdzie spotkamy się podczas upalnego dnia z przyjaciółmi na pysznej kawie i tiramisu. Gdzie odpoczniemy wspólnie w przyjemnym cieniu.

Luksusowe meble ogrodowe

Do stworzenia takiego włoskiego zakątka niezbędne będą luksusowe meble ogrodowe.  Ekskluzywny zestaw z technorattanu czy aluminium na pewno wprowadzi włoską elegancję na nasz taras czy patio.

Meble ogrodowe proponowane przez Garden Space nawiązują także poprzez swoje nazwy do włoskiego stylu. Znajdziemy tutaj nawet fotel Dolce Vita – po prostu jak wyjęty ze śródziemnomorskich obrazków.

Winorośl stworzy włoski klimat

Taki fotel idealnie nadaje się do tego, żeby postawić go na tle ściany stworzonej z winorośli, która dopełni włoski klimat naszego miejsca. Na tarasie czy na patio zasadźmy raczej winorośl ozdobną niż owocową. Ma duże liście, które jesienią zabarwiają się na rubinowo. Cudownie ozdobią nasz włoski zakątek i przywołają śródziemnomorski klimat. Trudno sobie wyobrazić Włochy bez winorośli! W każdym ogrodzie Vitis coignetiae zaprezentuje się doskonale i przyjmie bez problemu, gdyż nie jest zbyt wymagającą rośliną.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mikroskopy trójokularowe – co warto o nich wiedzieć?

Mikroskop to popularne urządzenie, wykorzystywane w szkołach oraz ośrodkach badań, które przeznaczone jest do obserwacji małych, zwykle niewidocznych gołym okiem...

Zamknij