Ciekawe
0

Ogród na każdą pogodę

Żeby mieć ogród, którym będziemy cieszyć się o każdej porze roku, trzeba pomyśleć o kilku najważniejszych sprawach. Istotny jest podział przestrzeni tak, żeby sprawiała nam jak najwięcej przyjemności. Warto szukać nie tylko miejsc najlepszych dla wymagających roślin. Trzeba odnaleźć też miejsce najlepsze dla siebie. Stworzyć fragment świata według swojej fantazji, w którym będzie można czytać […]

Ogród na każdą pogodę
Żeby mieć ogród, którym będziemy cieszyć się o każdej porze roku, trzeba pomyśleć o kilku najważniejszych sprawach. Istotny jest podział przestrzeni tak, żeby sprawiała nam jak najwięcej przyjemności. Warto szukać nie tylko miejsc najlepszych dla wymagających roślin. Trzeba odnaleźć też miejsce najlepsze dla siebie. Stworzyć fragment świata według swojej fantazji, w którym będzie można czytać książki, słuchać muzyki i prowadzić długie rozmowy z ukochaną osobą.

Wiosenno-letnie życie ogrodowe

Odpowiednio dobrane meble ogrodowe sprawią, że ogród będzie nas cieszył niemal cały rok. Latem właściwie całe życie domowe możemy przenieść na zewnątrz. Wystarczy na tarasie czy na trawniku ustawić modułowe meble ogrodowe, które możemy dowolnie komponować. Narożnik z technorattnu, odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne, przyda się przez większą część roku. Wystarczy wyłożyć go miękkimi poduszkami, żeby stał się centrum ogrodowych przyjęć i podstawą letniego odpoczynku.

Jesienne klimaty

W pomysłowo urządzonym ogrodzie można cieszyć się drobnymi sprawami. Przyjemność nie musi wynikać wcale z wielkich rzeczy i wydarzeń. Może dawać ją spokojne popołudnie spędzone z najbliższymi na tarasie lub przy basenie pod parasolem ogrodowym. Nawet kiedy pada deszcz lub jest odrobinę chłodniej, to w ogrodzie możemy poczuć się wspaniale. Wczesna jesień to świetny czas, żeby zrobić grilla lub zorganizować przyjęcie wokół paleniska.

Ogrodowe otwarcie się na świat

W ogrodzie możemy bardziej otworzyć się na świat, który przecież znajduje się tuż za progiem i zdaje się na nas po prostu czekać. Ten świat może być wyjątkowo malowniczy i warty tego, żeby w nim się znaleźć, kiedy mieszkamy w jakimś atrakcyjnym otoczeniu, blisko gór, jeziora, lasu. Szkoda byłoby zamknąć się w domu i nie korzystać z uroków tego wszystkiego, co mamy za oknem.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy kosmetyk może być niebezpieczny dla zdrowia

Uwielbiamy czuć się świeżo i pięknie, uwielbiamy również zatrzymywać pierwsze odznaki starzenia. Kąpiele w olejkach, płynach czy żelach sprawiają, że...

Zamknij