Zdrowie i uroda
0

Pielęgniarka, króliczek i policjantka

Naprawdę warto wprowadzić odrobinę pikanterii do swojego życia i znaleźć w sobie odwagę na ubranie seksownego kostiumu w sypialni. Tytułem wstępu, czyli seksowny strój jest nie dla każdego Zanim zaczniesz swoją przygodę z seksownymi kostiumami, pamiętaj tylko o jednym: nigdy nie ubieraj czegoś, w czym czujesz się niekomfortowo, bo nie o to w tej zabawie […]

Kostium pielęgniarki

Naprawdę warto wprowadzić odrobinę pikanterii do swojego życia i znaleźć w sobie odwagę na ubranie seksownego kostiumu w sypialni.

Tytułem wstępu, czyli seksowny strój jest nie dla każdego

Zanim zaczniesz swoją przygodę z seksownymi kostiumami, pamiętaj tylko o jednym: nigdy nie ubieraj czegoś, w czym czujesz się niekomfortowo, bo nie o to w tej zabawie chodzi. Zawsze kieruj się zasadą nic na siłę i nie zmuszaj się do bycia sexy, jeśli nie sprawia ci to radości. Przebieranie się nie powinno się wiązać z dyskomfortem.

A skoro ostrzeżenie mamy już za sobą, przyszedł czas na trzy najpopularniejsze przebrania.

Seksowna pielęgniarka

Kostium pielęgniarki to chyba jedno z najczęściej wybieranych przebrań. Te wszystkie stetoskopy, urocze czepki, koronki i połączenie niewinnej bieli z zalotną czerwienią składają się na sukces tego typu kompletów. Zresztą któż nie bawił się nigdy w lekarza?

Zalotny króliczek

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, skąd wziął się boom na seksowne króliczki? Ta wypromowana przez Playboya moda wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. I nic w tym dziwnego, bo te urocze uszka i puchate ogonki naprawdę mają coś w sobie.

Wymagająca policjantka

Nikt nie lubi płacić mandatów, ale wymagająca policjantka w sypialni to już zupełnie inna sprawa. Taki kostium jest idealny dla pań, które wiedzą czego chcą i nie boją się tego pokazać.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Uprawnienia cieplne – zakres

Zanim przystąpimy do egzaminu na uprawnienia cieplne, konieczne jest przejście kursu przygotowującego zarówno z teorii jak i praktyki.

Zamknij