Zdrowie i uroda
0

Podwiązki do pończoch

Podwiązki mogą mieć charakter praktyczny, ale także ozdobny. Dzięki nim pończochy trzymają się na swoim miejscu i kobieta nie posiada uczucia dyskomfortu, że zaraz się zsuną. Jest to również efektowny dodatek do seksownego kompletu bielizny. Jednakże podwiązki bardzo często mają symboliczny charakter, czyli mają przynosić szczęście. Odbywa się tak w przypadku kupna jej do czerwonego […]

bieliznaPodwiązki mogą mieć charakter praktyczny, ale także ozdobny. Dzięki nim pończochy trzymają się na swoim miejscu i kobieta nie posiada uczucia dyskomfortu, że zaraz się zsuną. Jest to również efektowny dodatek do seksownego kompletu bielizny.
Jednakże podwiązki bardzo często mają symboliczny charakter, czyli mają przynosić szczęście. Odbywa się tak w przypadku kupna jej do czerwonego kompletu bielizny na studniówkę, po czym powinna ona być założenia w dniu matury, aby przyniosła szczęście.

Podwiązka to tradycyjny element stroju panny młodej w wielu krajach i wiąże się z nią wiele zwyczajów. W Polce, rzecz jasna poza „czymś nowym, czymś starym czy też pożyczonym” podwiązka jest „czymś niebieskim” – również niezbędnym elementem ubioru panny młodej. Najczęściej jest ona kolory biało błękitnego.
Podwiązki do pończoch są nie tylko symbolicznym ale także bardzo ładnym elementem który niewątpliwie urozmaica ubiór kobiety w zależności od okazji.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
pokój dzienny
Jak urządzić pokój dzienny?

Pokój dzienny jest połączeniem harmonii i wygody.

Zamknij