Technologia
0

Polerka do podłóg

Polerka do podłóg, fachowo określana jako wysokoobrotowa maszyna jednotarczowa, to urządzenie sprzątające służące do profesjonalnej renowacji, polerowania i dokładnego oczyszczania podłóg. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim wagą, prędkością obrotów szczotki oraz mocą silników. Do wyboru mamy zasilane elektrycznie polerki prowadzone oraz polerki zasilane bateryjnie prowadzone bądź samojezdne. Rozwiązanie, które wybierzemy, zależy głównie […]

polerka do podłógPolerka do podłóg, fachowo określana jako wysokoobrotowa maszyna jednotarczowa, to urządzenie sprzątające służące do profesjonalnej renowacji, polerowania i dokładnego oczyszczania podłóg. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim wagą, prędkością obrotów szczotki oraz mocą silników.

Do wyboru mamy zasilane elektrycznie polerki prowadzone oraz polerki zasilane bateryjnie prowadzone bądź samojezdne. Rozwiązanie, które wybierzemy, zależy głównie od rodzaju i całkowitej powierzchni podłóg, które będą konserwowane i oczyszczane. W odróżnieniu od szorowarek w polerkach wykorzystywane są jedynie pady czyszczące służące do polerowania, a nie szczotki, różna jest także prędkość obrotów- polerka ma zdecydowanie wyższą.

Jednym z kilku najważniejszych potentatów w dziedzinie profesjonalnych maszyn czyszczących, a zwłaszcza polerek, jest włoska firma Comac, która działa na rynku międzynarodowym już od 40stu lat. Oferta Comac stworzona została z myślą o profesjonalnych firmach sprzątających, a jej maszyny nadają się do konserwacji zarówno dużych powierzchni przemysłowych, jak i handlowych. Firma przykłada dużą wagę do niezawodności i jakości wszystkich oferowanych przez siebie rozwiązań, dlatego uzyskała szereg międzynarodowych certyfikatów ISO.

Wyłącznym dystrybutorem firmy Comac na terenie Polski jest AGAPIT Sp. z o.o. Sp. k.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
x lander x pulse
Wózki dziecięce

Wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo, to najważniejsze cechy, które powinien łączyć idealny wózek dziecięcy. Oto wózki z poszczególnych kategorii, które na...

Zamknij