Ciekawe
0

Pomyśl o tym przed ślubem

Jeśli już niedługo wychodzisz za mąż, musisz koniecznie poddać się tym zabiegom. Mikrodermazacja i peeling chemiczny Mikrodermazacja delikatnie złuszczy naskórek, sprawi, że skóra stanie się gładsza i rozjaśniona. Przy skórze trądzikowej, poszarzałej, zniszczonej świetne rezultaty da peeling kwasami. Nawilżanie skóry Regularne zabiegi sprawią, że skóra stanie się gładka, świetlista, a panna młoda będzie wyglądała promiennie. […]

Pomyśl o tym przed ślubem

Jeśli już niedługo wychodzisz za mąż, musisz koniecznie poddać się tym zabiegom.

Mikrodermazacja i peeling chemiczny

Mikrodermazacja delikatnie złuszczy naskórek, sprawi, że skóra stanie się gładsza i rozjaśniona. Przy skórze trądzikowej, poszarzałej, zniszczonej świetne rezultaty da peeling kwasami.

Nawilżanie skóry

Regularne zabiegi sprawią, że skóra stanie się gładka, świetlista, a panna młoda będzie wyglądała promiennie.

Depilacja laserowa

Jest to zabieg, którego nie można pominąć. Zabiegi depilacji laserowej należy zacząć odpowiednio wcześnie, aby uzyskać oczekiwane efekty. W szczególności należy pozbyć się włosków nad górną wargą, które z pewnością będą widoczne na zdjęciach ślubnych. Więcej porad o tym, jak przygotować się do sesji ślubnej znajdziesz na blogu na stronie gromolak.net.

Masaż odprężający

Zabieg relaksujący pozwoli nam na chwilę oderwać się od ślubnego stresu oraz zadba o nasz wygląd.

Manicure i pedicure

Warto regularnie dbać o paznokcie, żeby nie musieć się ich wstydzić w tak ważnym dniu. W domu stosuj odżywki utwardzające, mocz paznokcie w oliwie z cytryną oraz regularnie smaruj kremami, a u kosmetyczki wybierz profesjonalny manicure i pedicure, a jeśli nie lubisz odprysków wybierz hybrydowy. Obgryzione paznokcie będzie można przedłużyć, a później pokryć żelem.

Regulacja brwi

Około tygodnia przed ślubem warto poddać się zabiegowi regulacji u zaufanej lub poleconej kosmetyczki, a jasne brwi delikatnie przyciemnić henną.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmora kierowców – korek

Z całą pewnością jest to jedna z niewielu rzeczy, która irytuje każdego kierowcę. Kiedy utkniemy w korku, szybko tracimy cierpliwość...

Zamknij