Ciekawe
0

PORA NA DOBRĄ ZMIANĘ W OBIEKTACH TURYSTYCZNYCH – PROGRAM HOTELOWY NFHOTEL

Wiele rządów ma na swoich sztandarach wyborczych szereg ułatwień dla przedsiębiorców oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Doświadczenie uczy, iż najpewniej na zapowiedziach się skończy. Na szczęście tam, gdzie na państwo nie ma co liczyć, pojawia się prywatna inicjatywa. Owszem, nawet najlepszy program hotelowy to dla branży turystycznej nie to samo, co rozmaite ulgi oraz proste i […]

Wiele rządów ma na swoich sztandarach wyborczych szereg ułatwień dla przedsiębiorców oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Doświadczenie uczy, iż najpewniej na zapowiedziach się skończy. Na szczęście tam, gdzie na państwo nie ma co liczyć, pojawia się prywatna inicjatywa. Owszem, nawet najlepszy program hotelowy to dla branży turystycznej nie to samo, co rozmaite ulgi oraz proste i jasne prawo… ale wymierne zyski niewątpliwie przynosi.


Wzrost sprzedaży, przyspieszenie całej pracy

Booking.com – i wszystko jasne. W erze internetu dla ośrodka wypoczynkowego współpraca z tym portalem to w zasadzie nieunikniona konieczność. Skoro rezerwujący w sieci stanowią coraz większą część gości… tyle że ręczne aktualizowanie extranetu to prawdziwa mordęga. Tymczasem używając NFHotel nawet nie trzeba będzie się tam w ogóle już logować. Program sam ekspresowo prześle i ściągnie wszelkie informacje o nowych rezerwacjach, niezbędnych danych uczestników, modyfikacjach, wolnych aktualnie pokojach itd.

Pełna kontrola nad finansami, generowanie faktur VAT-owskich (a także jednolitego pliku kontrolnego w programie hotelowym), gotowe do wysłania wiadomości e-mailowe oraz SMS-owe do klientów, moduł sprzątania pokazujący pokoje do uporządkowania, gromadzenie wszelkich danych statystycznych, które dostarczają bezcennych informacji o sposobie funkcjonowania całego obiektu… i wiele, wiele więcej. NFHotel to taki program hotelowy, który daje użytkownikowi całe mnóstwo pożytecznych funkcjonalności.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki jest lepszy sposób na oświadczyny niż romantyczna kolacja?

Podobno każdy sposób jest dobry, żeby wyrazić swoje uczucia oraz żeby zostać wysłuchanym w tak ważnej kwestii. Warto jednak pamiętać,...

Zamknij