Dom i wnetrze
0

Projektowanie domowego biura

Niewielkie biuro w domu pozwala nam nie tylko na kończenie zadań związanych z nasza pracą – może być to także miejsce przeznaczone na relaks: czytanie książek, oglądanie filmów. Jego odpowiednia aranżacja sprawi, że codzienna praca będzie szła szybko i w przyjemnej atmosferze. Od czego zacząć? Podstawą jest określenie naszych potrzeb i znalezienie odpowiedniego pomieszczenia – […]

Niewielkie biuro w domu pozwala nam nie tylko na kończenie zadań związanych z nasza pracą – może być to także miejsce przeznaczone na relaks: czytanie książek, oglądanie filmów. Jego odpowiednia aranżacja sprawi, że codzienna praca będzie szła szybko i w przyjemnej atmosferze. Od czego zacząć?

Podstawą jest określenie naszych potrzeb i znalezienie odpowiedniego pomieszczenia – ostatnie jednak nie jest obowiązkowe. Nie jest wymogiem, aby biuro stanowiło osobny pokój. Niewielkie biuro może zostać zaaranżowane nawet w pokoju dziennym czy sypialni! Ważne jest, aby miejsce to było dopasowane do naszych oczekiwań. Na domowe biuro składa się przede wszystkim stół, dopasowana lampka biurowa. Stół może posiadać dodatkowe szuflady – dzięki temu znacząco powiększymy jego powierzchnię, a wszystkie niezbędne przybory możemy mieć schowane, blisko miejsca pracy.

Przechowywanie w domowym biurze

Poza klasycznymi szufladami możemy sprawić, aby dookoła biurka pojawiły się dodatkowe regały czy miejsce na przechowywanie przedmiotów. Poza klasycznymi półkami dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie tablic korkowych czy niewielkich tablic kredowych. Pozwolą na notowanie czy zawieszanie istotnych informacji na linii oczu.
Źródło: masaarchitekci.pl.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdrowe żywienie

Rewolucyjne, drastyczne diety bardzo rzadko kończą się sukcesem. Dużo częściej występuje po nich wyczerpanie, efekt jojo i powrót do starych,...

Zamknij