Dom i wnetrze
0

Projekty domów nowoczesnych

Dobrze zrealizowane nowoczesne projekty domów dają satysfakcję zarówno projektantowi jak i mieszkańcom. Największą popularnością cieszą się domy małej powierzchni od 100m2 do 130 m2, o prostej konstrukcji z uwagi na swoją praktyczność oraz mniejsze zużycie materiałów. Prosta konstrukcja nawet po latach nie traci swojego wdzięku, a także łatwiej jest ocieplić dom. Projekty domów nowoczesnych  Na […]

Dobrze zrealizowane nowoczesne projekty domów dają satysfakcję zarówno projektantowi jak i mieszkańcom. Największą popularnością cieszą się domy małej powierzchni od 100m2 do 130 m2, o prostej konstrukcji z uwagi na swoją praktyczność oraz mniejsze zużycie materiałów. Prosta konstrukcja nawet po latach nie traci swojego wdzięku, a także łatwiej jest ocieplić dom.

domoformaProjekty domów nowoczesnych 
Na mniejszej powierzchni łatwiej zadbać o jakość prac, a także oszczędzając na ilości potrzebnych materiałów, pozwolić sobie na wykorzystanie tych lepszej jakości.
Prosty dom można w łatwy sposób urozmaicić, poprzez pokrycie elewacji budynku drewnem, klinkierem czy kamieniem. Zastosowanie dachu wielopołaciowego dodaje klasy i doskonale urozmaica prostą konstrukcję elewacji.
Wbrew pozorom małe domy są w stanie zapewnić wygodne warunki życia czteroosobowej rodzinie dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu ścianek działowych.
Zazwyczaj w projektach domy są dzielone na dwie strefy: nocna oraz dzienną, podział ten zapewnia prywatność mieszkańcom oraz niezwykły komfort użytkowania.
Ważnym aspektem jest możliwość wykorzystania poddasza jako dodatkową powierzchnię mieszkalną. Skośny dach sprawia, że staje się ona przytulna oraz zaspokaja potrzebę izolacji, stwarzając tym samych idealne warunki dla wydzielenia strefy nocnej.
W nowoczesnych projektach domów najczęściej strefy dzienne są bardzo przestronne, co daje wrażenie dużej powierzchni i świeżości.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Auto złomowanie Katowice

Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax proponuje profesjonalne usługi z zakresu kasacji samochodów. Oltomax posiada stosowne zezwolenie wydane przez Wojewodę Śląskiego. Oznacza...

Zamknij