Dom i wnetrze
0

Przygotuj się na lato!

Wraz z przyrodą budzącą się do życia, rozbudza się w nas ochota do opuszczenia murów domu i wygrzania się na słońcu. Jednak zanim ciepła aura rozgości się u nas dobre, warto przygotować się już teraz, żeby powitać sezon letni z przytupem. Czas na zmiany! Ogród i taras to miejsca, które mogą stać się centrum życia […]

Przygotuj się na lato!
Wraz z przyrodą budzącą się do życia, rozbudza się w nas ochota do opuszczenia murów domu i wygrzania się na słońcu. Jednak zanim ciepła aura rozgości się u nas dobre, warto przygotować się już teraz, żeby powitać sezon letni z przytupem.

Czas na zmiany!

Ogród i taras to miejsca, które mogą stać się centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Jedyne, czego potrzebujesz żeby odmienić przydomową strefę, to funkcjonalne meble ogrodowe. Początek nowego sezonu to najlepszy czas, żeby wymienić zużyte krzesła na nowy komplet mebli ogrodowych, który odświeży twoją przestrzeń. Warto zapoznać się z ofertą najlepszych sklepów oferujących wyposażenie outdoorowe, ponieważ wiele z nich przed rozpoczęciem sezonu obniża ceny poszczególnych modeli. Szczególnie godne uwagi jest wyposażenie z technorattanu, które od kilku sezonów jest niekwestionowanym hitem wśród mebli ogrodowych. Odporne na warunki atmosferyczne będą służyć nam przez długie lata, a modny design sprawi, że kanapa czy fotele będą prawdziwą ozdobą przestrzeni.

Siła detali

Kilka prostych detali może ciekawie urozmaicić przestrzeń i stworzyć wyjątkowy klimat. Lampki w ciekawych kształtach ustawione przy tarasowych stopniach nie dość, że roztoczą subtelny czar, to jeszcze dodatkowo zwiększą bezpieczeństwo domowników po zmroku. Warto też zaopatrzyć się w ozdobną skrzynię z technorattanu, która pomieści narzędzia ogrodowe albo koce i poduszki sprawiając,  że będą zawsze pod ręką.

Ogród na każdą pogodę

Jeśli zaopatrzyłeś się w solidne meble ogrodowe, warto pomyśleć o zakupie parasola lub rozłożystego baldachimu, który stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnej altany. Solidne konstrukcje nie dość, że zacienią meble ogrodowe podczas największego skwaru, to jeszcze będą skuteczną barierą dla niespodziewanego deszczu.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Na co zwracać uwagę podczas kupna wygodnego fotela lub krzesła?

Szukając interesujących krzeseł i foteli do mieszkania czy biura powinniśmy zwracać uwagę na szereg elementów, takich jak projekt fotel, zastosowanie...

Zamknij