Dom i wnetrze
0

Regały w mieszkaniu – jak je funkcjonalne wykorzystać?

Książki, pamiątki z podróży, drobiazgi, zdjęcia w ramkach – wszystkie te drobiazgi zajmują wiele miejsca, szczególnie kiedy mamy skłonność do zbieractwa. Jak zatem poradzić sobie z rosnącymi zbiorami nie wydając na to majątku i nie pozbywając się naszych skarbów? Rozwiązaniem są odpowiednio dobrane meble! Regał jako mebel uniwersalny Najczęściej kupowanymi meblami do przechowywania książek są […]

Książki, pamiątki z podróży, drobiazgi, zdjęcia w ramkach – wszystkie te drobiazgi zajmują wiele miejsca, szczególnie kiedy mamy skłonność do zbieractwa. Jak zatem poradzić sobie z rosnącymi zbiorami nie wydając na to majątku i nie pozbywając się naszych skarbów? Rozwiązaniem są odpowiednio dobrane meble!

Regał jako mebel uniwersalny

Najczęściej kupowanymi meblami do przechowywania książek są bez wątpienia regały. Obecnie ich ilość na rynku meblowym jest tak wielka, że szybki wybór konkretnego modelu jest praktycznie niemożliwy. Okazuje się także, że wiele producentów umożliwia samodzielne dobieranie parametrów – oznacza to, że jako klienci możemy decydować o rodzaju drewna, jego kolorze (bejcach, lakierze), wykończeniach i wielu innych. To również nie ułatwia szybkiej decyzji! Niezwykle modne są obecnie także regały nowoczesne, odznaczające się minimalistycznym designem, zastosowaniem stonowanych kolorów. Nowoczesne regały sprawdzą się zarówno w salonach, sypialniach, domowych biurach czy pokojach nastolatków.

Regały sprawdzą się także w kuchniach – szczególnie tych stylizowanych na styl skandynawski czy shabby chic. Białe, drewniane regały pomogą w przechowywaniu zastawy stołowej, przypraw oraz niezbędnych w kuchni garnków.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kupno nieruchomości - co tak naprawdę nas motywuje
Kupno nieruchomości – co tak naprawdę nas motywuje?

Dlaczego tak naprawdę decydujemy się na zakup naszego wymarzonego domu lub mieszkania? Co w rzeczywistości przekonuje nas do podjęcia decyzji...

Zamknij