Ciekawe
0

Sportowa elegancja

Sport to nie tylko wysiłek fizyczny i potężna dawka endorfin. To również elegancja i odpowiednia prezentacja. Zwłaszcza jeśli chodzi o jazdę konną, wygląd ma znaczenie. Strój powinien wykonany z dobrego materiału przepuszczającego powietrze, niekrępujący ruchów. Bryczesy muszą gwarantować dobrą przyczepność do siodła. Wzory i kolory Ubrania sportowe powinny być także ciekawie zaprojektowane i po prostu […]

Sport to nie tylko wysiłek fizyczny i potężna dawka endorfin. To również elegancja i odpowiednia prezentacja. Zwłaszcza jeśli chodzi o jazdę konną, wygląd ma znaczenie. Strój powinien wykonany z dobrego materiału przepuszczającego powietrze, niekrępujący ruchów. Bryczesy muszą gwarantować dobrą przyczepność do siodła.

Wzory i kolory

Ubrania sportowe powinny być także ciekawie zaprojektowane i po prostu atrakcyjne wizualnie. Modne, ale nie na siłę. Dostosowane do naszej sylwetki i upodobań.

Miłośnicy jazdy konnej, dbający także o atrakcyjną autoprezentację, mają do wyboru szereg wzorów i kolorów: bluz, koszulek, bryczesów, kurtek. Znajdziemy także specjalne płaszcze jeździeckie, utrzymane w różnej stylistyce. Eleganckie fraki i koszule konkursowe.

Ubrania do jazdy konnej można podzielić na te zarezerwowane wyłącznie dla tego sportu oraz na takie, które nałożymy także na co dzień, w innych niż jeździecka sytuacjach.

Świetny wygląd to świetne samopoczucie

Prezentacja jest ważna nie tylko podczas konkursów, ale także podczas zwykłego treningu. Warto czuć się dobrze w każdej sytuacji. Warto poprawić sobie samopoczucie także poprzez piękny strój. Elegancki, ale też komfortowy.

Wygoda jest priorytetem, jeśli chodzi o odzież sportową. Zwłaszcza tę przeznaczoną do jazdy konnej. Ale dlaczego nie połączyć komfortu z elegancją i wspaniałym wyglądem? Tak właśnie robi marka Pikeur.

Komfortowa elegancja

Pikeur proponuje nam doskonałe ubrania do jazdy konnej. Ekskluzywne i niepowtarzalne. Świetnie zaprojektowane i rewelacyjnie uszyte. Wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujących komfort podczas jazdy konnej. Przykładem tego mogą być eleganckie bryczesy Pikeur, które wyglądają wspaniale i jednocześnie zapewniają maksymalną wygodę w trakcie treningu.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ciekawostki, które musisz znać przed zaplanowaniem wycieczki do Australii
Ciekawostki, które musisz znać przed zaplanowaniem wycieczki do Australii

W obszarze Australii można by zmieścić większość państw europejskich.  Lot z Sydney do Melbourne, to nie jak lot z Warszawy...

Zamknij