Dom i wnetrze
0

Sypialnia odpowiednia do odpoczynku

Sypialnia ma być miejscem, w którym odpoczywamy. Jej odpowiednie umeblowanie na pewno wpłynie na nasz komfort. Zanim jednak zabierzemy się do meblowania, ważne jest dobranie odpowiedniej kolorystyki. Pomimo odchodzenia od przekonania, że nie wykorzystuje się ciemnych kolorów w sypialni faktem jest, że jasne, pastelowe kolory ułatwią zasypianie i uspokoją. Wśród jasnych kolorów króluje lodowy błękit […]

sypialnie drewniane

Sypialnia ma być miejscem, w którym odpoczywamy. Jej odpowiednie umeblowanie na pewno wpłynie na nasz komfort. Zanim jednak zabierzemy się do meblowania, ważne jest dobranie odpowiedniej kolorystyki. Pomimo odchodzenia od przekonania, że nie wykorzystuje się ciemnych kolorów w sypialni faktem jest, że jasne, pastelowe kolory ułatwią zasypianie i uspokoją. Wśród jasnych kolorów króluje lodowy błękit oraz subtelna lawenda. Te kolory z łatwością będzie można zgrać z konkretnymi meblami.

Drewno w sypialniach

Ciekawym rozwiązaniem są bez wątpienia sypialnie drewniane. Drewno jako materiał jest niezwykle cenione za swoją trwałość oraz estetyczny wygląd. Odpowiednio zabezpieczone drewno nie wchłania wilgoci, jest odporne na niewielkie uszkodzenia czy zarysowania. Dodatkowo drewno dostępne jest w wielu ciekawych kolorach – wszystko za sprawą koloryzujących bejc. Oczywiście posiadając większe nakłady finansowe możliwe jest wykorzystanie nietypowego, egzotycznego drewna w oryginalnym kolorze. Drewniane łóżko można uzupełnić komodami, szafą czy szafkami nocnymi. Całość z pewnością wyglądać będzie przepięknie w pomieszczeniu o jasnych ścianach. Dzięki nim wydobędziemy nie tylko elegancki kolor drewna, ale i detale faktury.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Klimatyzacja – 5 miejsc, w których bardzo się przydaje

Osoby, które do tej pory nie dowierzały w globalne ocieplenie w tym roku przyznają rację ekspertom, że coś z naszym...

Zamknij