Technologia
0

Szukasz sposobów na oszczędzanie? Doładuj telefon przez Internet!

Internet rządzi naszym życiem. Nie ma co zaprzeczać. Nic więc w tym dziwnego, że także telefonia komórkowa przenosi się do sieci, a każdy z operatorów oferuje przynajmniej kilka sposobów na doładowanie telefonu za pośrednictwem Internetu. Doładowania telefonu przez Internet – oszczędność czasu Z której strony nie patrzeć, żyjemy coraz szybciej i na wszystko brakuje nam […]

Szukasz sposobów na oszczędzanie? Doładuj telefon przez Internet!Internet rządzi naszym życiem. Nie ma co zaprzeczać. Nic więc w tym dziwnego, że także telefonia komórkowa przenosi się do sieci, a każdy z operatorów oferuje przynajmniej kilka sposobów na doładowanie telefonu za pośrednictwem Internetu.

Doładowania telefonu przez Internet – oszczędność czasu

Z której strony nie patrzeć, żyjemy coraz szybciej i na wszystko brakuje nam czasu. Warto więc ułatwić sobie trochę życie i doładować telefon przez Internet. Zajmie nam to, w zależności od wybranego medium, od kilku do kilkudziesięciu sekund. Możliwości jest multum – możemy skorzystać z doładowania przez strony operatorów, przez strony banków, nawet PayU oferuje usługę doładowania telefonu przez Internet.

Doładowania telefonu przez Internet – oszczędność pieniędzy

Doładowanie telefonu przez Internet opłaca się nie tylko ze względu na oszczędność czasu. To także bardzo często oszczędność pieniędzy. Warto szukać, bo rusz co rusz różne serwisy pośredniczące pomiędzy użytkownikami telefonów na kartę organizują atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe.

Ostatnio trafiłem też na ciekawy serwis – TopUP.CENTER, który oferuje tańsze doładowania dla osób, które skorzystają z ich usług za pośrednictwem Facebooka. Oszczędzić można całkiem sporo, bo w przypadku Orange dostaniemy doładowanie warte 230 złotych za 170. Sprawa wygląda więc opłacalnie.

Na koniec dodam tylko, że mój znajomy napisał ostatnio ciekawy artykuł o tym w jaki sposób zweryfikować strony, które oferują nam doładowania telefonów przez Internet. Z której strony nie patrzeć, muszę przyznać, że pod tym tekstem mogę podpisać się wszystkimi palcami wszystkich kończyn. I trochę mi szkoda, że nie wyszedł spod mojego pióra łamane przez mojej klawiatury. Ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Tak czy owak warto przeczytać: Jak bezpiecznie doładować telefon przez Internet? Rzućcie okiem, bo dopiero zaczyna swoją przygodę z blogowaniem i przyda mu się trochę słów zachęty.

Od siebie muszę jednak dodać, że umieszczone w powyższym tekście rady jak najbardziej można wykorzystać w weryfikowaniu wiarygodności wszystkich komercyjnych serwisów internetowych.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bezpieczne okna w pokoju dziecka

Urządzanie pokoju dziecka wydaje się przyjemnością i w jakiś sposób właśnie tak jest, lecz poza tym powinniśmy pamiętać o kwestiach...

Zamknij