Ciekawe
0

Urlop blisko plaży – jak się przygotować?

Wakacje nieodmiennie kojarzą się nam z wypoczynkiem, najczęściej na łonie natury. A co przyjemniejszego może być latem niż gorący piasek i szum fal? Odpoczynek nad morzem to doskonała forma relaksu dla osób w każdym wieku. Warto jednak dobrze przygotować się do plażowania i zadbać nie tylko o nasze bezpieczeństwo, ale i wygodę. Pakując wakacyjny bagaż […]

Wakacje nieodmiennie kojarzą się nam z wypoczynkiem, najczęściej na łonie natury. A co przyjemniejszego może być latem niż gorący piasek i szum fal? Odpoczynek nad morzem to doskonała forma relaksu dla osób w każdym wieku. Warto jednak dobrze przygotować się do plażowania i zadbać nie tylko o nasze bezpieczeństwo, ale i wygodę.

vintage-1107700_1920
Pakując wakacyjny bagaż pamiętajmy przede wszystkim o dobranych do naszej karnacji olejkach i kremach do opalania – pozwolą one na uniknięcie poparzeń słonecznych i bólu. Pomogą one także w zachowaniu zdrowia naszej skóry i ochronę przed promieniowaniem słonecznym. W naszej walizce nie może zabraknąć kapelusza czy chustki, aby ochronić naszą głowę przed przegrzaniem.

Dobierz odpowiedni strój kąpielowy!

Kupno stroju dobranego do sylwetki nie jest trudne – musimy jedynie umieć krytycznie spojrzeć na siebie w lustrze. Panie posiadające puszystą figurę powinny wybierać stroje kąpielowe z wysokim stanem. Pozwolą one skutecznie ukryć szersze biodra. Jeśli pragniemy zakryć odstający brzuszek dobrym pomysłem będzie wykorzystanie kostiumów o gładkich materiałach – unikajmy nieregularnych wzorów, jak również falban, baskinek. Panie o dużym biuście powinny szukać modeli o usztywnianych miseczkach i szerokich ramiączkach – dzięki temu piersi będą stabilnie podtrzymywane.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Egzotyczne wakacje na Kubie
Egzotyczne wakacje na Kubie

Kuba od wielu lat stanowi marzenie niejednego Polaka – pięknie położona wyspa kusi nie tylko egzotyczną przyrodą, ale i fascynującą...

Zamknij