Turystyka
0

Willa Majerczyk – poznaj piękno Tatr z bliska!

Szukasz odpoczynku od zgiełku? Pragniesz odpoczywać bliżej natury? Skorzystaj z tego, co dała nam natura! Polskie Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów w tej części Europy, oferujący atrakcje zarówno dla młodych, jak i nieco starszych. Szukając odpowiedniego miejsca dla siebie warto zajrzeć do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie na spragnionych ciszy i spokoju turystów czeka Willa Majerczyk. […]

Tatry

Szukasz odpoczynku od zgiełku? Pragniesz odpoczywać bliżej natury?

Skorzystaj z tego, co dała nam natura! Polskie Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów w tej części Europy, oferujący atrakcje zarówno dla młodych, jak i nieco starszych. Szukając odpowiedniego miejsca dla siebie warto zajrzeć do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie na spragnionych ciszy i spokoju turystów czeka Willa Majerczyk.

Niesamowita Willa Majerczyk

Piękna Willa Majerczyk wyrosła w samym sercu Podhala, w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, skąd blisko do Zakopanego, na tatrzańskie szlaki czy też na stoki narciarskie. Utrzymana w góralskim klimacie pozwala poczuć prawdziwy charakter tego regionu. Pensjonat oferuje komfortowe pokoje dla dwojga, także pokoje wieloosobowe, wyposażone w funkcjonalne łazienki, telewizory oraz tarasy z zapierającym dech w piersiach widokiem na polskie Tatry. Pobyt z pewnością umilą posiłki, przyrządzane w regionalnych, naturalnych produktów, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze zadbają nie tylko o wyjątkowy smak potraw, ale i ich wspaniały wygląd. Każdy znajdzie tu coś smacznego dla siebie.

Zapraszamy na noclegi

Willa Majerczyk, poza komfortowymi pokojami oraz wyśmienitą kuchnią oferuje również konkurencyjne ceny oraz imprezy okolicznościowe na życzenie swoich klientów. Pobyt w Willi Majerczyk z pewnością stanie się początkiem miłości do gór oraz powodem, aby wracać tu w każdej wolnej chwili! Zapraszamy – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szafy wnękowe w niewielkich mieszkaniach

Coraz więcej osób decyduje się na kupno mieszkania w blokach. Wynika to z chęci oszczędności czasu dojazdu do pracy, bliskości...

Zamknij