Ciekawe
0

Wózki X-lander – wybór dla aktywnych

Wózki X-lander to klasa sama w sobie, a ich użytkownicy nie mają wątpliwości – wózki te nie mają sobie równych. Produkty występują w dwóch podstawowych liniach: miejskiej i terenowej, z których każda dostosowana jest do innych potrzeb rodziców i ich pociech. Producent gwarantuje 30-miesięczną gwarancję, a także „serwis od drzwi do drzwi” i jak sam […]

wózki X-landerWózki X-lander to klasa sama w sobie, a ich użytkownicy nie mają wątpliwości – wózki te nie mają sobie równych. Produkty występują w dwóch podstawowych liniach: miejskiej i terenowej, z których każda dostosowana jest do innych potrzeb rodziców i ich pociech. Producent gwarantuje 30-miesięczną gwarancję, a także „serwis od drzwi do drzwi” i jak sam deklaruje wszystkie jego wózki tworzone są z myślą o ludziach aktywnych i wymagających.

Linia miejska wózków X-lander to produkty dopasowane do nierzadko trudnych warunków, które panują w wielkomiejskiej dżungli. Niestraszne im ani nierówne i dziurawe płyty chodnikowe, ani krawężniki o czasem zadziwiającej wręcz wysokości. Wszystkie produkty są nie tylko zwrotne, ale także wyjątkowo lekkie, tak aby maksymalnie ułatwić ich prowadzenie. Wózki X-lander można łatwo złożyć, nawet jedną ręką.

Linia terenowa z pewnością trafi w gust najbardziej aktywnych rodziców. Wszyscy, którzy marzą o długich wyprawach z wózkiem w trudnym terenie z dala od utartych ścieżek, pokochają te wózki. W ich budowie postawiono na wytrzymałość przy równoczesnym zachowaniu wygody użytkowania. Biegaczy bez wątpienia zainteresuje model X-lander x-Run, którego koła zostały tak zaprojektowane i wyprofilowane, by sprostać nawet najszybszemu tempu biegowemu.

X-lander to wózki niezawodne i stworzone z myślą o ludziach, którzy nie tylko chcą żyć aktywnie, ale także ze stylem. Prawdopodobnie najtańsze wózki X-lander można znaleźć tutaj: wózki X-lander.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
broken tire
Jak uniknąć przebicia opony?

Złapanie gumy jest dużym niebezpieczeństwem na drodze. Jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzenia jest nieodpowiednie ciśnienie opony, w tym przypadku dochodzi...

Zamknij