Ciekawe
0

Wróżenie – metoda na poznawanie przyszłości

Od wieków ludzkość jest zafascynowana wróżeniem jaklo sposobem na odczytywanie lodów zapisanych w gwiazdach, kartach czy znakach dawanych przez naturę czy bóstwa. Wróżeniem zajmowali się przede wszystkim kapłani, druidzi, magowie. Współcześnie moda na ezoterykę wraca – Polacy szukają u wróżek odpowiedzi na pytania związane ze swoją przyszłością, powodzeniem w relacjach z partnerami. Wiele z nas […]

oracle-cards-437688_1920
Od wieków ludzkość jest zafascynowana wróżeniem jaklo sposobem na odczytywanie lodów zapisanych w gwiazdach, kartach czy znakach dawanych przez naturę czy bóstwa. Wróżeniem zajmowali się przede wszystkim kapłani, druidzi, magowie. Współcześnie moda na ezoterykę wraca – Polacy szukają u wróżek odpowiedzi na pytania związane ze swoją przyszłością, powodzeniem w relacjach z partnerami. Wiele z nas udaje się do wróżek także po poradę. Jakie usługi świadczą współczesne wróżki?

Wróżby na telefon

Bez wątpienia najczęściej interesuje nas wróżba przez telefon – to wygodna forma skontaktowania się z wybraną wróżką i zapoznanie się z nasza przyszłością. Informacje o danej wróżce znajdziemy najczęściej na jej stronie internetowej. Musimy sprawdzić, w jakich godzinach dana specjalistka dyżuruje przy telefonie. Przed rozmową warto dać sobie kilka minut na wyciszenie się. Możemy również spisać nasze pytania na kartce, aby nic nam nie umknęło. Po zakończonej rozmowie podziękujmy i również usiądźmy i przemyślmy wszystko, co usłyszeliśmy od wróżki.
Z wróżką można skontaktować się również mailowo lub poprzez SMS. W tym celu konieczne jest napisanie pierwszego maila czy wiadomości z odpowiednią komendą. Zwrotnie otrzymamy wróżbę stworzoną specjalnie dla nas.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczki pozabankowe odchodzą do lamusa?

Bezpieczna pożyczka możliwa jest tylko w banku – taka opinia jest wciąż dość powszechna. Chwilówki traktowane są jako drogie i...

Zamknij