Biznes
0

Wybór odpowiednich krzeseł do biura

Wybór odpowiedniego krzesła czy fotela biurowego to niebagatelna sprawa – od konkretnego modelu zależy to, czy nasi pracownicy będą czuli się komfortowo podczas długich godzin spędzanych przy komputerach. Sprawa jest szczególnie ważna w przypadku pracowników spędzających przy biurkach dłużej niż 4 godziny. Jakie meble okażą się dla nich najlepsze? Oto kilka wskazówek! Konstrukcja, tapicerowanie Szukając […]

Wybór odpowiedniego krzesła czy fotela biurowego to niebagatelna sprawa – od konkretnego modelu zależy to, czy nasi pracownicy będą czuli się komfortowo podczas długich godzin spędzanych przy komputerach. Sprawa jest szczególnie ważna w przypadku pracowników spędzających przy biurkach dłużej niż 4 godziny. Jakie meble okażą się dla nich najlepsze? Oto kilka wskazówek!

architect-569361_1920

Konstrukcja, tapicerowanie

Szukając idealnego krzesła przede wszystkim szukajmy modeli o możliwości regulowania odchylenia oparcia, wysokości siedziska oraz rozłożenia podłokietników. Dzięki temu każdy pracownik samodzielnie będzie mógł dopasować te parametry do swoich indywidualnych potrzeb. Krzesła z możliwością regulacji są również zazwyczaj umieszczone na lekkich konstrukcjach, przez co ich przesuwanie nie sprawia żadnych problemów.
Warto zwrócić baczną uwagę na tapicerkę krzesła czy fotela. Powinna być ona wykonana z trwałego materiału, najlepiej grubych splotów z dodatkiem bawełny czy wełny. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że materiał nie będzie się przecierał, a całość będzie odporna na działanie brudu, wilgoci.

Wybierając krzesła do biura możemy zdecydować się także na oparcia o siateczkowej strukturze. Są one doskonałe aby wentylować plecy w czasie upalnych dni. Szeroki wybór krzeseł znajdziesz w sklepie www.complexoffice.pl.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016 – Zaplanuj wyjazd by skorzystać z atrakcji

o roku w Europie odbywają się wybory miasta, które będzie miało za zadanie szczególnie wspierać, a także promować kulturę i...

Zamknij