Turystyka
0

Wypoczynek pod Tatrami

Wypoczynek w górach to okazja do tego, aby odetchnąć świeżym powietrzem, pozostawić za sobą zadymione miasto i aktywnie spędzić czas na szlakach. Polacy chętnie spędzają urlop w górach – zarówno latem, jak i zimą. W okresie zimowym atrakcją są oczywiście liczne stopki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Bez wątpienia Tatry są najchętniej wybierane – doskonale […]

Wypoczynek w górach to okazja do tego, aby odetchnąć świeżym powietrzem, pozostawić za sobą zadymione miasto i aktywnie spędzić czas na szlakach. Polacy chętnie spędzają urlop w górach – zarówno latem, jak i zimą. W okresie zimowym atrakcją są oczywiście liczne stopki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Bez wątpienia Tatry są najchętniej wybierane – doskonale skomunikowane zresztą kraju, jak również oferujące liczne atrakcje. Co czeka na nas na Podhalu?

Tatry kojarzone są nierozerwalnie z Zakopanem – w ostatnich stu latach miasto to przeszło wielką przemianę. Z niewielkiej osady góralskiej przekształciło się w prężnie działające miasto, będące bazą noclegową i wypadową dla wielu turystów. Zakopane znane jest przede wszystkim z Krupówek – ulicy pełnej karczm, restauracji, sklepów z pamiątkami i ubraniami. Niestety, dla wielu osób Zakopane stało się zbyt głośne – i wiele w tym racji. Alternatywą są więc inne miasta, położone w niedalekiej odległości. Jednym z nich jest Bukowina Tatrzańska.

A może Bukowina?

Bukowina znana jest przede wszystkim z licznych stoków narciarskich, umiejscowionych w granicach miasta. Są one doskonale przygotowane w ciągu całego sezonu, a w ich okolicy znajdziemy też serwisy i wypożyczalnie sprzętu sportowego. Poza stokami turyści mogą korzystać z licznych szlaków pieszych.
W poszukiwaniu taniego noclegu warto sprawdzić jedną z najlepszych ofert w mieście – bukowina noclegi z wyżywieniem.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Idealna piżama damska

Piżama to ubranie, które nosimy kilka godzin na dobę, więc musi być wygodna i miła w dotyku. Dlatego koniecznie trzeba...

Zamknij