Turystyka
0

Wypoczynek w Tatrach – jak go zaplanować?

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, jak i gdzie odpoczywamy. Polacy są świadomi potrzeby odpoczynku i relaksu – wpływa to na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Odpoczynek z dala od pracy, codziennych obowiązków i miasta to świetna okazja na zregenerowanie sił oraz przebywanie w gronie bliskim. Warto wybrać w tym celu jeden z najpiękniejszych regionów […]

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, jak i gdzie odpoczywamy. Polacy są świadomi potrzeby odpoczynku i relaksu – wpływa to na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Odpoczynek z dala od pracy, codziennych obowiązków i miasta to świetna okazja na zregenerowanie sił oraz przebywanie w gronie bliskim. Warto wybrać w tym celu jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce – Tatry.

Tatry cenione są nie tylko za ich majestatyczny wygląd: w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego możliwe jest uprawianie turystyki pieszej, rowerowej oraz skorzystanie z możliwości wjazdy kolejką linową na Gubałówkę, Kasprowy Wierch. Warto zaplanować nasz urlop poza wysokim sezonem, tj. wiosną lub jesienią. W okresie zimowym i letnim Zakopane i jego okolice są zatłoczone i trudno tam o wypoczynek.

A może Bukowina?

Jeśli nie jesteśmy przekonani do codziennego przepychania się przez Krupówki warto zastanowić się nad wypoczynkiem z dala od Zakopanego. Idealnym miejscem okaże się Bukowina Tatrzańska, która leży przy głównych drogach krajowych. Zaletą tego miasta są bez wątpienia termy, stanowiące główną atrakcję miasta. To jednak nie wszystko – turyści znajdą tu również liczne atrakcje, muzea, galerie oraz karczmy z regionalnym jedzeniem.
Szukasz idealnego miejsca do wypoczynku dla siebie i swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi przy stoku.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
sofa rozkładana
Metamorfozy sofy, czyli meble rozkładane

Obecnie w każdym salonie pośród licznych elementów wyposażenia znaleźć możemy sofę. Szeroki wybór dostępnych na rynku mebli wypoczynkowych znaczeni utrudnia...

Zamknij