Ciekawe
0

Zegarek na Gwiazdkę – co wybrać?

Elegancki zegarek będzie doskonałym prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby. W sklepach jubilerskich w tym czasie znajdziemy również liczne promocje, które pozwolą nam kupić upatrzony model w nieco niższej cenie. Najważniejsze zagadnienie jednak dotyczy modelu – jaki zegarek okaże się strzałem w dziesiątkę? Dla pań Wybór zegarka dla pań może okazać się bardzo skomplikowany – musimy […]

Zegarek na Gwiazdkę – co wybrać?Elegancki zegarek będzie doskonałym prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby. W sklepach jubilerskich w tym czasie znajdziemy również liczne promocje, które pozwolą nam kupić upatrzony model w nieco niższej cenie. Najważniejsze zagadnienie jednak dotyczy modelu – jaki zegarek okaże się strzałem w dziesiątkę?

Dla pań

Wybór zegarka dla pań może okazać się bardzo skomplikowany – musimy uwzględnić nie tylko gust kobiety, ale również jej codzienną aktywność, sposób ubierania. Zazwyczaj panie same określają, jakie rozwiązania w przypadku zegarków im się podobają – to spore ułatwienie. Marki takie jak Omega czy Certina oferują wiele damskich zegarków casualowych, odpowiednich do pracy oraz na wieczorne wyjścia ze znajomymi. Są one utrzymane w jasnej, stonowanej kolorystyce – srebra, bieli, bladego różu. Bransolety tworzone są ze stali szlachetnej, dzięki czemu jest ona odporna na uszkodzenia, zarysowania.

Dla panów

Wybór zegarka dla mężczyzny wcale nie będzie łatwiejszy – tu również musimy liczyć się z setkami intersujących modeli, przeznaczonych zarówno do codziennego noszenia, jak również do wykorzystywania w sytuacjach, kiedy wymagana jest od nas elegancja. Największy wybór modeli zaoferują nam marki Chopard i Omega. W przypadku tej pierwszej znajdziemy więcej zegarków eleganckich, na specjalne okazje. W przypadku wielu z nich wykorzystano lekkie i niełamliwe włókna węglowe, odporną na korozję stal szlachetną, szkło szafirowe – odporne na zarysowania i uderzenia. To jednak nie wszystko – w przypadku zegarków o charakterze sportowym producenci zadbali o to, aby zegarki były zabezpieczone przed wnikaniem wody i osadzaniem się pary wodnej. W przypadku pasków w zegarkach sportowych wykorzystywany jest np. kauczuk – lekki, elastyczny, odporny na działanie wody. Zegarki sportowe nierzadko uzupełniane są dodatkowymi funkcjami, umożliwiającymi dokładny pomiar czasu np. podczas treningów czy uczestnictwa w zawodach.

Share:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor: MegaNews

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak skutecznie uczyć się przez Internet?
Jak skutecznie uczyć się przez Internet?

Współcześnie poszerzanie swoich umiejętności zawodowych jest niezbędne do tego, aby zachować dotychczasowe stanowisko pracy. Nasi przełożeni wymagają od nas stałego...

Zamknij